Цінність спорту – можливість отримувати задоволення від гри та спілкування з друзями.
16.09.2021 відбувся Єдиний Олімпійський урок на спортивному майданчику ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №50 М.КАРЛІВКА.
Під гаслом: ,,Швидше, вище, сильніше – разом!ˮ здобувачі освіти закладу взяли активну участь у змаганнях з: футболу, підтягування на перекладені, естафета, , утримування обруча навколо себе, стрибків у довжину, волейболу, армреслінгу, перетягування линви, ,,Олімпійські ігри – Українаˮ (конкурс малюнків) та показали високий рівень фізичної підготовки.
Тож будьмо активними, незалежними в думках, здобуваймо нові знання та наполегливо працюймо!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/52243463.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/50664010.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/67048358.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/58121765.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/22184235.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/16607837.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/53922241.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/99970713.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/73715175.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/89812605.jpg)