29-30 вересня 2021 року педагогічні працівники та здобувачі освіти ПТУ № 50 М. КАРЛІВКА долучилися до Національного уроку пам’яті, приуроченого до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру. З метою вшанування пам’яті жертв трагедії та осмислення учнями страшних сторінок нашої історії, виховання у молоді взаємоповаги, патріотизму, толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди було проведено ряд виховних заходів: «Бабин Яр: забуттю не підлягає», «Історія і трагедія Бабиного Яру», «Бабин Яр-символ вічної скорботи», «Бабин Яр: історія, пам’ять і сучасний світ». Учасників виховних годин було ознайомлено з одним із найтрагічніших періодів нашої історії. Учні переглянули кадри документальних хронік та дізналися багато фактів про масові знищення єврейського населення. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих.
Забуттю не підлягає…
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/61949868.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/60961508.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/03756798.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/99672937.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/13792490.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/01482567.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/90272452.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/71549514.jpg)