У межах проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів ініціативи ,,Пліч-о-пліч’’ за підтримки Президента України серед учнівської молоді 06.12.2023 року в ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ №50 М.КАРЛІВКА відбулися змагання з волейболу: 6 команд , а це – 46 учасників, боролися за першість. Участь у заганнях взяли юнаки з груп: ТВ-13, ЕВ-12,ТВ-23, ЕВ-22, КК-21, КК-31,ТВ-33,ЕВ-32, ЕРВ-12, ЕРВ-22.
За результатами змагань впевнену перемогу та
І місце здобули учні гр. ТВ-23 – нагородженні кубком за першість, медалями;
ІІ місце – група ЕРВ-12 (збірна КК-31,ЕРВ-22) – нагороджені грамотою;
ІІІ місце – група ЕВ-12- нагороджені грамотою.
Решта учасників відмічені подяками за активну участь у змаганні та нагороджені Подяками.
Боротьба була запекла, адже усі учасники гідно боролися. Бажаємо подальших звершень, сили, витримки, виснажливих тренувань для такої бажаної ПЕРЕМОГИ! Віримо у вас! Віримо в ПЕРЕМОГУ!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-10-02-164.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-10-02-648.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-10-56-535.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-10-57-117.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-10-57-747.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-10-58-932.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-11-01-771.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-12-00-126.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-07_14-12-02-600.jpg)