Основою покращення освітнього процесу є добре налагоджена методична робота, особлива роль в організації і проведенні якої належить методичним комісіям.
Методичні комісії – це основний масовий методичний орган, діяльність якого безпосередньо впливає на підвищення якості навчання і виховання здобувачів освіти, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання, сприяє професійному росту і методичній майстерності педагогічних працівників, впровадженню досягнень педагогічної науки і кращого досвіду в освітній процес.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Rysunok1-1024x975.png)