Цього року у містечку Вижниця Чернівецької області відбувалися фінальні змагання Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу „Козацька ліга”.
Викладач фізичної культури ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №50 М.КАРЛІВКА – Ірина ЮНАК – гідно представляла Полтавщину в якості судді та була відзначена сертифікатом Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за участь у Всеукраїнській семінарі-нараді ,,Щодо організації та проведення фізкультурно-оздоровчих заходів серед здобувачів освіти як засобу залучення молоді до рухової активності’’.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG-4727638286cd9fc452e3fc9f3bc46ae3-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG-52cb99b46e5740ee105706e32c51f5a2-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG-08bde92d2b2752b330cc9a9c97b9e214-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG-ea726bcd869985be55e5bede15c48036-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230505_093411-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/20230508_125429-scaled.jpg)