Атестація педагогічних працівників

Шановні колеги!

Ви можете подати до атестаційної комісії документи, які на вашу думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення, на електронну адресу nch.55555ptu50@gmail.com 

Також на зазначену електронну адресу ви за бажання та наявності відповідних підстав можете до 20 грудня поточного року надіслати заяви на позачергову атестацію та на чергову атестацію у разі відсутності вашого прізвища у списку осіб, які підлягають атестації у наступному календарному році.

Атестація педагогічних працівників — це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників (частина перша статті 50 Закону України “Про освіту”).

Атестація педагогічних працівників може бути черговою або позачерговою. Педагогічний працівник проходить чергову атестацію не менше одного разу на п’ять років, крім випадків, передбачених законодавством, наприклад, коли педагогічні працівники працюють перші п’ять років після закінчення вищого навчального закладу.

За результатами атестації визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, присвоюються кваліфікаційні категорії, педагогічні звання, перелік яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1109 “Про затвердження переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядку їх присвоєння”.

Рішення атестаційної комісії може бути підставою для звільнення педагогічного працівника з роботи у порядку, встановленому законодавством.

Положення про атестацію педагогічних працівників

СПИСОК
педагогічних працівників, які атестуються у 2024 році

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Надрукувати
Search
Close this search box.