За підтримки Міжнародного благодійного фонду відбувся V Всеукраїнський конкурс фото – та відео робіт в рамках національного проєкту ,,Безпечна країна’’.
Учень групи ТВ-23 ПТУ №50 М.КАРЛІВКА Данило БРИЖНИК під керівництвом викладача ШВАРЦБУРД Марини взяв участь у категорії ,,Молодь за безпеку руху (відео).
Вітаємо нашого учасника. Бажаємо ще багато цікавих проєктів, творчої наснаги, майбутніх великих перемог!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/Bryzhnyk-Danylo-1024x576.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_09-11-06-857-1024x509.jpg)