З 21 по 25 листопада 2022 року в ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ №50 М.КАРЛІВКА проводився тиждень Правил дорожнього руху. Протягом тижня здобувачі освіти виконували тести, розгадували кросворди, грали в ігри. Викладач ПДР, ШВАРЦБУРД Марина провела урок-дискусію на тему: „Правила нашої безпеки, знання ПДР”, учні активно брали участь в обговоренні даної теми. Метою заходу було узагальнити, систематизувати та повторити знання правил дорожнього руху. До участі в проведенні предметного тижня були залучені учні ІІ та ІІІ курсу. Найкращі та найактивніші з них отримали подяки. Результатом проведеної роботи стало усвідомлення з боку здобувачів освіти того, що життя – найвища цінність.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-14-323.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-14-810-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-15-038.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-15-418.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-15-695.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-15-906.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-16-098.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-16-518.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-30_14-04-16-736.jpg)