21 квітня 2023 року педагоги ПТУ№50 М.КАРЛІВКА Порубльова І.М, Осадча Я.А., Вертій Н.М., Гайдай Т.М. та Ткаченко І.М. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Інновації в освіті: проблеми, тенденції та перспективи розвитку”, організатором якої був НМЦ ПТО в Запорізькій області. Ця зустріч у віртуальному просторі об’єднала представників закладів освіти з різних регіонів України для обміну досвідом, думками та напрацюваннями. За результатами роботи конференції було сформовано збірник матеріалів, у якому надруковано тези доповідей Порубльової І.М., Осадчої Я.А., Вертій Н.М., Гайдай Т.М.(http://nmc-pto.zp.ua/wp-content/uploads/2023/04/Zbirnyk-materialiv_compressed.pdf).
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230425_123904.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230425_123924.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230425_123949.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230425_124019.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Gajdaj.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Screenshot-2023-04-25-12.37.07.png)