21.05.2024 року естафету профорієнтаційного марафону переймають учні Попівської гімназії №1 та Попівської гімназії №2 Карлівської міської ради. Школярі взяли участь у всіх запропонованих воркшопах. Це дало можливість учасникам заходу отримати знання та відразу застосувати їх на практиці. Діти спробували свої сили у різних видах професійної діяльності.
Маємо надію, що час, проведений у стінах нашого закладу освіти, надав поштовх для обрання майбутньої професії.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-43-349.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-43-634.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-43-831.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-44-057.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-44-341.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-45-205.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-45-388.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-45-491.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-45-599.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-45-804.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-46-192.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-46-606.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-46-986.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-47-537.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-47-610.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-21_14-03-47-992.jpg)