Протягом двох тижнів щодня ми зустрічали шановних гостей – учнів закладів загальної середньої освіти. Сьогодні останній день нашого марафону професій. 23.05.2024 року до ПТУ №50 М. КАРЛІВКА завітали учні Карлівського ліцею № 3 Карлівської міської ради. Школярі спробували свої сили у воркшопі за професіями та себе кваліфікованими робітниками робітничих спеціальностей.
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №50 М. КАРЛІВКА висловлює щиру вдячність за співпрацю та сприяння у проведенні профорієнтаційних заходів начальнику відділу освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради Вірі БАБИЧ, директорам та педагогічним колективам закладів загальної середньої освіти.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-45-534.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-45-645.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-46-260.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-46-316.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-46-420.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-47-762.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-47-831.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-47-993.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-47-892.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-48-627.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-48-650.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-48-729.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-48-837.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-48-967.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-49-033.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-49-102.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-49-182.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-48-146.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_13-26-48-322.jpg)