Новий день – нова зустріч, нові знайомства. Сьогодні, 22.05.2024 року, ми радо вітали учнів Лип’янського ліцею Карлівської міської ради. Школярі занурились у світ робітничих професій: стали учасниками різноманітних воркшопів, мали можливість відчути себе професіоналами у робітничих спеціальностях. Сповнені приємних вражень та позитивних емоцій, ми чекаємо на лип’янську молодь у новому навчальному році в якості наших учнів.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-02-57-741.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-02-57-789.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-02-58-232.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-02-58-467.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-02-59-949.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-00-095.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-00-353.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-00-435.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-02-500.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-02-637.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-02-821.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-05-173.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-05-523.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-06-319.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-06-454.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-06-919.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-06-993.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-07-078.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-22_14-03-07-495.jpg)