Згідно плану декади “Кухар. Кондитер” проведено майстер-клас для учнів Карлівського ліцею №3 “Розпис медового пряника, створення ялинкової прикраси”. Учні працювали над створенням подарунку власноруч та написати листа до Святого Миколая. По закінченню кожен отримали подарунковий набір та сертифікат. Учні були вдячні і запрошували на нові майстер-класи Н. Вертій, І. Ткаченко, Т. Гайдай, Я. Осадча.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-4a678ed84ec669a7a9be806320b14d71-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-5496daf2e6a9507cc1160a8f9b8e38e2-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-2110f69ba58df860ee16f6706d2d2c03-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-55429823bc0cb536b649fad90f0ecf92-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-d68e5d90ce8038837e6dc2da250df455-V.jpg)