13.05.2024 року в ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ №50 М.КАРЛІВКА розпочався традиційний двотижневий МАРАФОН ПРОФЕСІЙ. У перший день до училища завітали учні 9-х класів Карлівського ліцею імені Ніни Герасименко Карлівської міської ради. Школярі мали змогу спробувати свої вміння у різних професіях. Ми завжди раді вітати абітурієнтів у стінах училища та демонструвати наші досягнення та здобутки.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/8.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/9.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/10.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/11.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/12.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/13.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/14.jpg)