Упродовж двох тижнів щодня ми зустрічали шановних гостей – учнів закладів загальної середньої освіти. Сьогодні останній день нашого марафону професій. 26.05.2023 року до ПТУ №50 М. КАРЛІВКА завітали гості з сусідньої Машівської громади – учні Кошманівського ліцею, Базилевщинської та Сахнівщинської гімназій. Дітей ознайомили з новими освітніми технологіями, за якими здійснюється навчання в нашому закладі освіти. Школярам запропонували спробувати свої сили у воркшопі за професіями, відчути себе кваліфікованими робітниками робітничих спеціальностей.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-8.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-8.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-8.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/8-7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/9-5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/10-7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/11-7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/12-7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/13-5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/14-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/15-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/16-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/17-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/18-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/19-4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/20-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/21-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/22-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/23-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/24-2.jpg)