У межах проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти 27 травня 2023 року колектив ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА № 50 М. КАРЛІВКА взяв участь у профорієнтаційному івенті “Відбудуємо країну разом”. Популяризація та важливість робітничих професій у сьогоденні та відбудові України – основна мета даного заходу. Представники нашого училища продемонстрували досягнення та можливості професії „Кухар. Кондитер”, а разом з тим ознайомили зацікавлених з професіями, за якими ведеться підготовка у нашому закладі освіти.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-9.jpg)