Кожного дня ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №50 М.КАРЛІВКА радо вітає гостей. Сьогодні, 18.05.2023 року, естафету профорієнтаційного марафону переймають заклади загальної середньої освіти Ланнівської об’єднаної територіальної громади. Школярі взяли участь у всіх запропонованих воркшопах. Це дало можливість учасникам заходу отримати знання та відразу застосувати їх на практиці. Діти спробували свої сили у різних видах професійної діяльності.
Маємо надію, що час, проведений у стінах нашого закладу освіти, надав поштовх для обрання майбутньої професії.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/8-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/9-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/10-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/11-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/12-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/13-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/15-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/14-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/17-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/16-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/18-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/20-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/21-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/22-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/23-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/25.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/24.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/26.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/28.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/30.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/31.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/32.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/33.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/34.jpg)