Кожного дня ми раді вітати дорогих гостей. 19.05.2023 року до ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА № 50 М. КАРЛІВКА завітали учні Мартинівської об’єднаної територіальної громади. Із захопленням школярі брали участь у запропонованих майстер-класах. Мали змогу спробувати себе у ролі кухаря, кондитера, водія, тракториста, зварника, касира, оператора комп’ютерного набору. Наші викладачі та майстри виробничого навчання раді передавати свої знання та уміння молодому поколінню.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-50-15-770.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-50-15-997.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-50-16-424.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-51-03-560.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-51-03-818.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-51-04-049.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-51-33-566.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-52-00-718.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-52-00-983.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-52-01-217.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-52-01-481.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-52-20-003.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-52-21-656.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-52-22-137.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-52-57-207.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-53-00-495.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-53-01-315.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-53-07-188.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-53-08-209.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-53-08-983.jpg)