Напередодні Міжнародного дня захисту дітей майстри виробничого навчання Королько Світлана, Коробка Тетяна, Терещенко Лариса разом з викладачем Вакуленко Наталією – педагоги ПТУ №50 М.КАРЛІВКА, провели цікаві заходи на запрошення Попівського ліцею №2 Карлівської міської ради.
До заходів були залучені учні 1-3 та 4-5 класів, які з цікавістю спостерігали майстерність у оздобленні медових пряників. Тематика пряників присвячена щасливому дитинству. Потім кожен учень проявив свою творчість, фантазію і майстерність у оздобленні власного смаколика.
Тож, хай посмішки, задоволення на обличчях дітей будуть щодня під мирним небом нашої неньки України.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/ostannya2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-23-40-972.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-10.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/ostannya-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-09-329.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-08-073.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-22-06-506.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-21-41-304.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-21-01-176.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-12.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-09-142.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-08-633.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-08-239.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-07-923.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-20-42-050.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-22-46-154.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-09-419.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-09-042.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-27-08-342.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-30_14-24-02-430.jpg)