Сьогодні наш заклад освіти зустрічав гостей – учнів з ООП Карлівського інклюзивно-ресурсного центру та Варварівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Для присутніх організували майстер-класи за професіями „Кухар. Кондитер” та „Штукатур. Лицювальник-плиточник”. Такі традиційні заходи сприяють знайомству дітей з професіями, які актуальні на ринку праці Дякуємо всім, хто завітав до нас сьогодні. Ми сподіваємося, що цей день був корисним та пізнавальним для кожного!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_13-26-28-870.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_13-26-30-799.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_13-26-31-533.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_13-26-32-514.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_13-26-34-193.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_14-10-18-140.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-11_14-10-23-263.jpg)