Сьогодні 12 травня педагогічні працівники нашого закладу освіти – викладач спецпредметів з професії „Кухар. Кондитер” Наталія Олексіївна Вакуленко та майстри виробничого навчання Світлана Леонідівна Королько і Лариса Леонідівна Терещенко завітали на гостини до Карлівського ліцею №3 для проведення майстер-класу учням першого класу з оздоблення медових пряників до Дня вишиванки:
Прянички медові, прянички чудові
Суконьки дівчачі, сорочечки хлопчачі
Спонукали всіх до праці.
Вишиваночки зробили,
Гарний настрій всім створили!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/8.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/9.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/10.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/11.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/12.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/13.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/14.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/15.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/16.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/17.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/18.jpg)