Сьогодні третій день професійного марафону. Наш заклад освіти радо вітав школярів Карлівської територіальної громади. 17.05.2023 року на гостини до училища завітали учні Карлівського ліцею № 3. Діти ознайомились зі спектром професій, за якими ведеться підготовка в ПТУ № 50 м. КАРЛІВКА.
Організовані майстер-класи викликали в учнів багато позитивних емоцій. Присутні дізналися про можливості вступу, переваги навчання та можливості подальшого працевлаштування.
Дякуємо за приємні миті спілкування та запрошуємо Вас приєднатися у новому навчальному році до нашої училищної родини.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5a.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/8-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/10-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/11-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/12-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/14-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/15-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/16-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/17-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/18-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/19-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/20.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/21.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/22.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/23.jpg)