Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Створення сприятливих умов  для перебування у безпечному, доброзичливому  освітньому просторі – головне завдання закладу освіти.  Безпека – це основа для навчання, гармонійного розвитку та соціалізації особистості.

Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в нашому навчальному закладі відбулися правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу та формування в суспільстві нульової толерантності до явища булінгу: лекції, інтерактивні бесіди,  заняття з елементами тренінгу. Усі заходи  спрямовувались  на попередження проявів  насильства та булінгу, інформування учасників освітнього процесу про реагування на випадки насильства та надання допомоги усім учасникам конфліктної ситуації.

У межах тижня відбулася зустріч здобувачів освіти з прокурором Карлівського відділу Решетилівської окружної прокуратури – Одинець Аліною Миколаївною. На зустрічі говорили про дотримання прав дітей, визначені в Конвенції ООН,  про права дітей, попередження та запобігання булінгу, правопорушення  та відповідальність за їх скоєння.

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Search
Close this search box.