Методична комісія професій «Кухар. Кондитер» вітає всіх зі святом – днем Святого Миколая Чудотворця! Бажає щоб кожен із Вас отримав в цей день приємну звістку від Святого Миколая і обов’язково подаруночок під подушку. Нехай нам усім буде властива доброта і чуйність цього Святого! Творіть чудеса для інших і чудо обов’язково трапитися з Вами! З нагоди свята проведена виставка – ярмарок «СВЯТО ЩЕДРОГО МИКОЛАЯ», на якій були представлені пряникові вироби, медові торти, десерти, пончики. Виставка ще раз довела професійну майстерність майстрів виробничого навчання.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-19_13-36-10-742.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-19_13-05-35-003.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-19_13-05-34-880.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-19_13-05-34-823.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-19_13-05-34-750.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-19_13-05-34-613.jpg)