12 жовтня на спортивному майданчику ПТУ №50 М.КАРЛІВКА відбулися спортивні змагання під гаслом ,,Козацька наснага”.
До участі у заході було залучено найактивніших, найсміливіших, найспритніших здобувачів освіти, які отримали море задоволення, позитивні емоції та відчули дух справжніх нащадків козацького роду.
Захід проведено з метою виховання в учнів поваги до народних традицій нашого краю та популяризації здорового способу життя, підтримання оптимального фізичного розвитку та збільшення рухової активності здобувачів освіти.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/09516445.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/87303732.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/91217978.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/49144383.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/20543708.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/59645250.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/70411237.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/57331413.jpg)