Учениця групи КК-21 Анастасія Смірнова взяла участь у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!», який було проведено протягом липня-грудня 2022 року Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги й Організацією Українських Націоналістів. Свої роботи здобувачка освіти представила у номінації «Переклад поезій», продемонструвавши власні переклади творів О.Теліги та О.Ольжича польською та англійською мовами (наукові керівники – Порубльова І.М., Кузьменко Д.П.). Учасницю конкурсу нагороджено грамотою «За заслуги перед Українським Націоналістичним Рухом і Організацією Українських Націоналістів та участь у Конкурсі імені О.Ольжича та О.Теліги». Вітаємо талановиту ученицю! Бажаємо натхнення та нових творчих звершень!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/1676044182561.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230206_101818-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230209_194655-scaled.jpg)