Здобувачі освіти нашого навчального закладу вперше брали участь у ХІІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Конкурсанти впевнено впорались із складними завданнями. Диплом ІІ ступеня регіонального рівня отримали учениці групи ОК-14 Анна Хмара та Анастасія Мельник. Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня здобули учениці групи ОК-24 Катерина Гончар, Ангеліна Пишна та учень групи ТВ-33 Олексій Сябро. Інші учасники нагороджені сертифікатами. Вітаємо переможців!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/31506576.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/78183067.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/47039602.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/30869499.jpg)