Сьогодні, 14 лютого, майстром виробничого навчання Світланою КОРОЛЬКО був проведений майстер-клас із складання і оформлення бенто-тортів у стилі «Голий» або «Сільський» торт, що є одним зі свіжих трендів в кондитерській моді. Свою назву він отримав через особливості оформлення: коржі і кремовий прошарок нічим не прикриваються з боків і виставляються на загальний огляд. Відповідно до сьогоднішнього свята була і тематика до Дня Святого Валентина. Здобувачі освіти самі спробували скласти і оформити торт.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/8.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/9.jpg)