У Всеукраїнському онлайн-конкурсі знавців зарубіжної літератури «Літературний всесвіт», організатором кого була Кафедра слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, взяли участь 8 здобувачів освіти ПТУ№50 М.КАРЛІВКА. Загалом у конкурсі взяли участь 389 учнів 10-11 класів (І-ІІ курсів) ЗЗСО та ЗПТО з усіх областей України. Роботи учасників оцінювало фахове журі, до складу якого ввійшли науковці та вчителі провідних закладів вищої та загальної середньої освіти України.
Серед переможців Конкурсу вже другий рік поспіль – здобувачі нашого закладу освіти. Канюс Тарас виборов Диплом І ступеня, Смірнова Анастасія – Диплом ІІ ступеня.
Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу нових творчих злетів, підкорення нових інтелектуальних вершин, беззаперечних перемог та здійснення мрій!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_1_1712645049153.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/InCollage_20240409_191329609-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/InCollage_20240411_105416736-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/InCollage_20240411_111759722-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240407_173213.jpg)