28 здобувачів освіти з груп ЕВ-12, ЕВ-22 та ТВ-33 взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Шістдесятники: літературний спротив», який був проведений протягом лютого 2023 року на освітньому сайті “НаУрок” (викладач-координатор Порубльова І.М.). Два учні вибороли призові місця: Владислав Ткачук (група ЕВ-22) отримав Диплом І ступеня, а Вадим Ксьонов (група ТВ-33) – Диплом ІІ ступеня. Всі учасники інтелектуальних змагань отримали сертифікати.
Конкурс був присвячений діячам літератури та мистецтва, які своїм талантом і непохитною громадянською позицією в часи тоталітаризму та політичних переслідувань продовжували боротися за українську культуру та свободу. Виконуючи завдання конкурсу, учні дізналися важливі та цікаві факти з життя письменників і митців покоління шістдесятників, детальніше ознайомилися з їхньою творчістю та мали змогу перевірити знання, здобуті раніше.
Вітаємо переможців конкурсу!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-066d85b1d504b162ca46a8fdbd34c2cb-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/14573186_page-0001-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/14477470_page-0001-scaled.jpg)