Сьогодні, 1 березня в межах декади економічних професій майстер виробничого навчання Ігор Сердечний провів майстер-клас для викладачів та майстрів училища на тему “Використання мовної моделі ChatGPT в роботі педагога”.
Під час зустрічі він розповів про свій досвід використання мовної моделі ChatGPT та про те, як ця технологія може значно полегшити їхню роботу. Ігор Володимирович пояснив, що ChatGPT є потужним інструментом для автоматичної генерації тексту та відповідей на запитання, який може використовуватися у навчальних матеріалах, тестуванні та взаємодії зі здобувачами освіти.
Майстер-клас став корисним досвідом для учасників, які зможуть застосувати нові знання в своїй роботі.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230301_151353-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230301_151338-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230301_151322-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230301_151247-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230301_151232-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230301_151156-scaled.jpg)