У всіх областях України та місті Києві відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Фіналістами конкурсу стали 744 здобувачів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів вищої освіти.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.03.2024 р. № 398 “Про нагородження переможців ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”, диплом І ступеня отримала Поліна Буряк – учениця групи КК-31 ПТУ № 50 М.КАРЛІВКА.
Пишаємося нашою талановитою ученицею! Бажаємо подальших здобутків у навчальній і творчій діяльності!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/Finalnyj-etap-HIV-Mizhnarodnogo-movno-literaturnogo-konkursu-uchnivskoyi-ta-studentskoyi-molodi-imeni-Tarasa-SHevchenka.png)