Першого грудня 2021 року відбувся обласний конкурс – захист STEM- проєктів серед учнів ЗП(ПТ)О за номінаціями:
• Прикладна фізика/хімія
• Експериментальна фізика/хімія
• Відеоролик
Учень групи ЕВ-32 МАКСИМ ЛИТВИНЕНКО захищав STEM- проєкт «Очевидне і неймовірне» за номінацією «Відеоролик» та виборов ДИПЛОМ ІІ ступеня (науковий керівник викладач фізики НАДІЯ КОСТЄВА). Щиро вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та нових звершень!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/76637075.jpg)