Традиційно, наприкінці березня відбувся Міжнародний етап математичного конкурсу “Кенгуру”, який проходив у режимі он-лайн. Цей конкурс – один із найпопулярніших математичних конкурсів у світі. Він проходить під девізом “Кенгуру скликає друзів”. Кожний бажаючий учень, незалежно від рівня знань математики, може бути учасником конкурсу “Кенгуру”.
У цьогорічному Міжнародному етапі математичного конкурсу “Кенгуру”здобувачі освіти ПТУ №50 проявили велику активність. У конкурсі взяли участь 119 учнів. Найбільш активними були учні груп ОК-14 та ОК-24, які стовідсотково долучились до конкурсу. Незалежно від отриманих результатів, які будуть відомі після 21 квітня, кожний з учасників – уже переможець, адже зумів долучитися до прекрасного світу математики.
Бажаємо всім учасникам хороших результатів!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/Foto-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/Foto-4-1.jpg)