Дуже важливо не тільки приготувати смачний шедевр, але й подати так, щоб він привернув увагу. Завдання майбутніх кухарів, приготувати і подати виріб, щоб він приваблював відвідувача.
У продовженні декади кухарських професій 12 грудня 2022 року майстер виробничого навчання Королько Світлана Леонідівна провела відкритий урок на тему «Приготування дріжджового безопарного тіста та виробів з нього: фокачча», на якому ознайомила здобувачів освіти із приготуванням фокаччі (нетрадиційної піци), де застосовані нові технології.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_11-06-07-727.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_11-06-07-876.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_11-06-08-006.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_11-06-08-065.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_11-06-08-253.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_11-06-08-329.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-12_11-06-07-438.jpg)