Продовжуючи роботу згідно плану роботи декади члени методичної комісії Вертій Н.М., Гайдай Т.М., Ткаченко І.М., Осадча Я.А. прийняли участь у благодійному заході до Дня Збройних сил України під гаслом
„У єдності сила”. Широкий асортимент кондитерських смаколиків був виготовлений педагогічними працівниками.
Майстер виробничого навчання Ткаченко Ірина Миколаївна провела дітям майстер-клас із формування і оздоблення бенто-тортів. Складені і оформлені власноруч вироби учасники смакували в родинному колі.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/7.jpg)