10 січня стартував педагогічний тиждень ,,Розвиток інноваційної діяльності педагога-основа розвитку компетентності здобувачів освітиˮ. Педагогічний колектив було ознайомлено з планом роботи на тиждень. Методист Анна ІЩЕНКО виступила з доповіддю ,,Основи організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)Оˮ. На цьому занятті було розглянуто законодавчу базу щодо організації освітнього процесу та вимоги до його здійснення. Основну увагу було акцентовано на методиці проведення уроків. Цього ж дня практичним психологом Людмилою ТКАЧОВОЮ було проведено інтерактивне розвиваюче заняття ,,Вчимося турбуватися про себе: профілактиката подолання емоційного і професійного вигоранняˮ, на якому було надано рекомендації щодо запобігання цим явищам.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-1024x665.jpg)