11 січня педагогічний тиждень продовжила своїм виступом фельдшер Людмила СМІРНОВА, яка нагадала педагогічним працівникам про надання першої допомоги при обмороженні та переохолодження, а також звернула особливу увагу на порядок надання першої медичної допомоги, якщо людина знепритомніла.
Викладач Олег КАСЯНЕНКО поділився своїм педагогічним досвідом з використанням технологій критичного мислення в освітньому процесі.
На завершення соціальний педагог Вікторія НАРІЗЬКА провела тренінг „Як уникнути маніпуляції”.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSC_0491-e1641927595667-1024x512.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSC_0485-1024x683.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSC_0487-1024x683.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSC_0489-1024x683.jpg)