З метою профілактики булінгу в учнівському середовищі та в межах акції „16 днів проти насильстваˮ психологічною службою училища було проведено заняття з елементами тренінгу зі здобувачами освіти „Ми – проти насильстваˮ.
На занятті учні дізнались, що таке булінг, які бувають види насильства, у груповій роботі визначали особливості учасників булінгу та окреслили алгоритм дій при виявленні булінгу в навчальному закладі. Метою просвітницької роботи було також формування у підлітків критичного мислення, толерантного ставлення один до одного. Для перегляду учням було запропоновано мотиваційний відеоролик.
У сучасному світі важливим також є вивчення такого явища як кібербулінг. Тому на просвітницькому занятті разом з підлітками обговорили особливості безпечної поведінки в мережі Інтернет, при цьому використавши прийоми обговорення життєвих ситуацій та мозкового штурму.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/20221129_100051-768x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/20221201_125324-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221129_093424-768x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221129_094047-768x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221129_094157-768x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221201_130644-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221201_130700-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221201_130716-1024x768.jpg)