Просвітницько-профілактичні заняття „СТОП СНІДˮ

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Статистика свідчить, що за інтенсивністю поширення інфекції Україна є лідером серед країн Європи.

Саме низький рівень обізнаності молоді та відсутність навичок безпечної поведінки призводить до стрімкого поширення ВІЛ-інфекції. Тому профілактична і просвітницька робота із запобігання розповсюдження цієї хвороби є досить актуальною у наш час.

У нашому училищі було проведено заняття з елементами тренінгу для підлітків, метою якого було ознайомити здобувачів освіти з проблемою ВІЛ/СНІД, розширити знання про шляхи зараження та розповсюдження інфекції, визначити основні критерії безпечної поведінки та сприяти формуванню цінності ведення здорового способу життя.

На занятті здобувачі освіти визначали ступінь ризику зараження у запропонованих ситуаціях, розподіляли твердження за категоріями „фактˮ,  „фейкˮ, обговорювали особливості безпечної поведінки.

Сподіваємось, що проведення таких профілактичних заходів вбереже нашу молодь від ВІЛ/СНІДу, адже знання – це кращий захист!

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Search
Close this search box.