1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Статистика свідчить, що за інтенсивністю поширення інфекції Україна є лідером серед країн Європи.
Саме низький рівень обізнаності молоді та відсутність навичок безпечної поведінки призводить до стрімкого поширення ВІЛ-інфекції. Тому профілактична і просвітницька робота із запобігання розповсюдження цієї хвороби є досить актуальною у наш час.
У нашому училищі було проведено заняття з елементами тренінгу для підлітків, метою якого було ознайомити здобувачів освіти з проблемою ВІЛ/СНІД, розширити знання про шляхи зараження та розповсюдження інфекції, визначити основні критерії безпечної поведінки та сприяти формуванню цінності ведення здорового способу життя.
На занятті здобувачі освіти визначали ступінь ризику зараження у запропонованих ситуаціях, розподіляли твердження за категоріями „фактˮ, „фейкˮ, обговорювали особливості безпечної поведінки.
Сподіваємось, що проведення таких профілактичних заходів вбереже нашу молодь від ВІЛ/СНІДу, адже знання – це кращий захист!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/20221206_083354-scaled-e1670323407909.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221205_105601-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221205_104833-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221205_103731-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221205_103029-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221205_102901-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221205_102833-scaled.jpg)