6 грудня в рамках декади професій „Кухар. Кондитер” проводилася виставка-продаж кондитерських виробів „Найкращі рецепти тортів і тістечок – перевірені десятиліттями”. Над виготовленням виробів працювали майстри виробничого навчання та їх учні. На виставці в широкому асортименті були представлені різноманітні вироби: медові, шарові, бісквітні торти, рулети, тістечка „Пісочні кошики”, „Еклери”, „Тірамісу фруктове”, пряники медові, капкейки гарбузові, льодяники… Учні та працівники училища були задоволені такими ласощами, бо кожний мав можливість придбати щось смачненьке.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-06_13-17-42-536.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-06_13-19-12-514.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-06_13-18-55-409.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-06_12-37-27-593.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-06_12-37-16-218.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-06_12-34-48-350.jpg)