Ментальне здоров’я – це знайти свій спосіб самодопомоги.
Щоб вистояти у складні періоди життя, важливо знати свої життєві ресурси та використовувати їх. На просвітницьких заняттях разом з учнями ділимось успішним досвідом емоційного відновлення, знаходимо нові способи допомогти собі та набуваємо навички стресостійкості.
Віра? Спілкування з близькими? А, можливо, допомога іншим чи зайнятись творчістю? Так, це все може поновити наші сили. Турбуємося про себе. Це важливо!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_132131_954.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_132131_884.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_132132_048.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_132132_013.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240529_132131_989.webp)