Січень-лютий щороку дає путівку в доросле професійне життя випускникам освітнього закладу, які навчалися на базі повної середньої освіти. Це був перший випуск за професією „Тракторист-машиніст сільськогосподарських машин (категорії „А1‟, „А2‟). Водій автотранспортних засобів (категорії „В‟ і „С‟). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування„.
17 лютого 2023 відбулася остання зимова державна кваліфікаційна атестація в групі ТМ-24 професія. Державна кваліфікаційна комісія, яку очолював директор приватного підприємства „ДОСЛІДНЕ‟ Анатолій ПАЩЕНКО заслухавши та поспілкувавшись із здобувачами освіти оцінили теоретичні знання. Далі всі випускники показали свої вміння і навики, знання охорони праці на робочому місці у практичній частині, водінні трактора. У заключному слові Анатолій ПАЩЕНКО привітав учнів із успішною здачею ДКА та вручив дипломи кваліфікованого робітника.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-1-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-2-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-1-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/6-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-1.jpg)