Державна кваліфікаційна атестація у групі ТВ-33

Державна кваліфікаційна атестація є важливим етапом у житті кожного випускника, оскільки вона дає можливість оцінити та підтвердити знання, вміння та компетенції, отримані протягом навчання.

23 червня 2023 відбулася державна кваліфікаційна атестація в групі ТВ-33 професія „Тракторист-машиніст сільськогосподарських машин (категорії „А1”, „А2”, „В1”). Водій автотранспортних засобів (категорії „В” і „С”). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”.

Під час ДКА здобувачі освіти пройшли письмові екзамени, які оцінювали їхнє розуміння теоретичних аспектів роботи з правил дорожнього руху.

Одним з ключових етапів ДКА було практичне випробування. Учні виконували завдання, пов’язані з експлуатацією тракторів. Вони продемонстрували свою здатність керувати тракторами, виконувати сільськогосподарські роботи згідно з вимогами та стандартами.

У заключному слові Анатолій ПАЩЕНКО, голова ДКА – директор приватного підприємства „ДОСЛІДНЕ”, привітав учнів із успішною здачею іспитів та вручив дипломи кваліфікованого робітника.

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Search
Close this search box.