Сьогодні, 29.05.2023 року, для здобувачів освіти та педагогічних працівників відбулася презентація електронної платформи “Мрія”. Зустріч проходила в режимі онлайн. Ця платформа створена для протидії рашистській пропаганді та запобігання фейкам про нашу державу, протидії кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет. За допомогою різноманітних додатків цієї платформи кожен з нас може стати воїном кіберфронту та зробити свій вклад у Перемогу.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-11.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-9.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-10.jpg)