Участь здобувачів освіти ПТУ № 50 М. КАРЛІВКА у предметних онлайн-олімпіадах вже стала для них доброю традицією. Протягом вересня-листопада 2021 року 49 учнів закладу освіти стали учасниками І етапу Всеукраїнської дистанційної олімпіади Всеосвіта Осінь — 2021 з української мови. 47 здобувачів освіти отримали сертифікати учасників. Двох знавців рідної мови було нагороджено дипломами переможців. Учениця групи КК-31 Гонтар Ангеліна продемонструвала високий рівень знань та отримала Диплом ІІІ ступеня. Учень групи ЕВ-32 Литвиненко Максим виборов Диплом І ступеня та взяв участь у ІІ етапі цього цікавого та корисного інтерактиву. Вітаємо наших переможців! Так тримати! Бажаємо всім учасникам дистанційної олімпіади успіхів у навчанні, натхнення та нових звершень!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/93025848-1024x577.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10970122-1024x577.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/74253477-470x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/80352756-577x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/43911229-577x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/17409837-707x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/86326736-1024x623.jpg)