15.05.2023 року в ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ №50 М.КАРЛІВКА розпочався тиждень Професійної освіти. На гостини в училище завітали учні 9 та 11 класів Карлівського ліцею № 1. Школярі мали змогу спробувати свої вміння у різних професіях. Особливо присутнім сподобалось прикрашати готову випічку, створювати власні візитівки, керувати різними транспортними засобами та спробувати себе у майстерності зварювання.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-40-197.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-40-341.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-40-897.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-41-740.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-42-408.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-42-819.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-44-957.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-47-770.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-58-54-904.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-57-41-899.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_12-58-56-418.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_13-44-28-320.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_13-44-28-642.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_13-44-29-398.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_13-44-29-910.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_13-44-31-179.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_13-44-32-068.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_14-50-33-735.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-05-15_14-52-22-873.jpg)