18 травня з метою формування інтелектуального потенціалу нації, виявлення й підтримки обдарованої учнівської молоді Комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» був проведений обласний конкурс з астрономії «Перлини зоряного неба».
Учениця ПРОФЕСІЙНО – ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №50 М.КАРЛІВКА, НАТАЛІЯ БІЛОУС виконала та успішно представила наукову роботу на тему «Дослідження впливу сонячної активності та інших астрономічних явищ на здоров’я людини» та здобула призове III місце (наукові керівники: викладач математики та фізики ІРИНА САЗОНОВА та викладач біології та фізики КАРИНА НОВІКОВА).
Щиро вітаємо переможницю! Бажаємо успіхів та нових звершень на науковій ниві!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-47-32-276.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-19_12-47-41-068.jpg)