Державна кваліфікаційна атестація – завершальний етап освітнього процесу, що проводиться з метою визначення рівня кваліфікації та підготовки випускників до самостійної роботи з обраної професії, вміння орієнтуватися в різних виробничих ситуаціях.
30 червня державну кваліфікаційну атестацію складали здобувачі освіти групи КК-31, які навчаються за професією „Кухар. Кондитер”, вони презентували та подавали власноруч виготовлені борошняні кондитерські вироби та здавали звіти з проходження виробничої практики на підприємствах. Державна кваліфікаційна комісія отримала справжнє естетичне, емоціональне та інтелектуальне задоволення від спілкування з випускниками. Під час іспиту здобувачі освіти продемонстрували гідні теоретичні знання та професійні вміння і навички з приготування борошняних кондитерських виробів, з дотриманням технологічного процесу, які вони здобули за період навчання у навчальному закладі та під час виробничої практики на підприємствах ресторанного господарства.
Всі учні отримали кваліфікацію кондитер 3-го розряду.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/88231709.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/27184855.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/60047177.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/06746088.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/70637413.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/17174683.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/32177945.jpg)