Швидко промайнули роки навчання в училищі. І ось уже на порозі освітнього закладу випускники. Юнаки і дівчата отримали достатній багаж знань, щоб впевнено увійти у доросле самостійне життя.
У сучасних кабінетах, наповнених урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. Саме сьогодні впевнені у собі, розумні й креативні учні отримали дипломи та свідоцтва про здобуття повної загальної освіти.
З найкращими побажаннями та напутніми словами звернулися до випускників директор – Ігор Іщенко, заступники директора – Антоніна Шевченко, Вікторія Чиж та Валентина Сердечна. Особливо зворушливо прощалися з учнями класні керівники та майстри виробничого навчання, адже за роки навчання зібралося багато приємних спогадів та незабутніх моментів. Кращих учнів нагороджено грамотами, тому що
Належить саме їм майбутнє України
І їм долати сходинки життя.
Вони – надія наша, наша зміна,
Вони – це наше світле майбуття!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/62279244.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/49609670.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/60170209.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/28481330.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/98984436.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/58865338.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/01649940.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/24724661.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/65786450.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/63851646.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/05565353.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/42784360.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/38756546.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/60848539.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/82689469.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/18308801.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/05413991.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/93744440.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/92300005.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/88603875.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/79702115.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/93364958.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/33778632.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/39975733.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/28606272.jpg)